دریافت پاورپوینت فصل دوم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (پژوهش در آسيب شناسي روانی) – 29326

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل دوم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (پژوهش در آسيب شناسي روانی)، شامل: موارد کتاب آسیب شناسی روانی کامر, جلد یک 1,رونالد جی کامر ,یحیی سید محمدی,پاورپوینت آسیب شناسی روانی,خلاصه آسیب شناسی روانی جی کامر,ppt آسیب شناسی روانی کامر,پاورپوینت فصل دوم,پژوهش در آسيب شناسی روانی می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل دوم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (پژوهش در آسيب شناسی روانی) ترجمه یحیی سید محمدی در قالب pptx و در حجم 28 اسلاید:

بخشی از متن:

پژوهش جستجوی منظم واقعیات از طریق استفاده از مشاهدات و تحقیقات دقیق برای دقت در تمام حوزه‌های مطالعه اهمیت زیادی دارد. پژوهش در آسیب شناسی روانی بسیار مهم است زیرا یک عقیده غلط در این رشته می تواند به عزا به زیاد منجر شود. به عنوان مثال اسکیزوفرنی و روش درمان معروف به قطعه بری را در نظر بگیرید. اسکیزوفرنی اختلال شدیدی است که باعث می‌شود افراد تماس با واقعیت را از دست بدهند. افکار ادراک ها و هیجانات آنها تحریف و آشفته می شوند و رفتار آنها ممکن است عجیب و غریب و گوشه گیر باشد. در نیمه اول قرن بیستم این اختلال به فرزند پروری نامناسب نسبت داده می شد.