دریافت پاورپوینت فصل یکم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (آسیب شناسی روانی: گذشته و حال) – 29325

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل یکم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (آسیب شناسی روانی: گذشته و حال)، شامل: موارد کتاب آسیب شناسی روانی کامر, جلد یک 1,رونالد جی کامر ,یحیی سید محمدی,پاورپوینت آسیب شناسی روانی,خلاصه آسیب شناسی روانی جی کامر,ppt آسیب شناسی روانی کامر,پاورپوینت فصل یکم می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل یکم کتاب آسیب شناسی روانی جلد یک نوشته رونالد جی کامر (آسیب شناسی روانی: گذشته و حال) ترجمه یحیی سید محمدی در قالب pptx و در حجم 25 اسلاید:

بخشی از متن:

قضاوت درباره اینکه چه چیزی نابهنجاری را تشکیل می‌دهد از جامعه‌ای به جامعه دیگر فرق می‌کند هنجارهای جامعه از فرهنگ خاص آن پدید می‌آیند از تاریخ، ارزش ها، نهادها ،عادت مهارتها، تکنولوژی ها و هنرهای آن. جامعه‌ای که برای رقابت و جسارت ارزش قائل است امکان دارد رفتار پرخاشگرانه را بپذیرد در حالی که جامعه ای که بر همکاری و ملایمت تاکید دارد شاید رفتار پرخاشگرانه را غیرقابل قبول و نابهنجار بداند. ارزشهای جامعه ممکن است با گذشت زمان تغییر کند که باعث می‌شود نظر آن درباره آنچه از لحاظ روانشناختی نابهنجار است نیز تغییر کند. قضاوت ها درباره آنچه نابهنجاری را تشکیل می‌دهد به شرایط خاص و همینطور هنجارهای فرهنگی بستگی دارد.