دریافت پاورپوینت فصل اول کتاب روانشناسی تربیتی نوشته یوسف کریمی (روانشناسی تربیتی چیست) – 29171

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل اول کتاب روانشناسی تربیتی نوشته یوسف کریمی (روانشناسی تربیتی چیست)، شامل: موارد روانشناسی تربیتی,خلاصه روانشناسی تربیتی,یوسف کریمی,پاورپوینت روانشناسی تربیتی ,روانشناسی تربیتی یوسف کریمی,خلاصه کتاب روانشناسی تربیتی ,روانشناسی تربیتی pdf,ppt روانشناسی تربیتی,کتاب روانشناسی تربیتی,پاورپوینت فصل اول 1,روانشناسی تربیتی چیس می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل اول کتاب روانشناسی تربیتی نوشته یوسف کریمی (روانشناسی تربیتی چیست) در قالب pptx و در حجم 25 اسلاید؛

بخشی از متن: 
پیش سازمان دهنده: 
روانشناسی و تعلیم و تربیت در حوزه بسیار وسیعی از دانش بشری هستند که در زندگی انسان ها نقش مهم ایفا کرده‌اند.
روانشناسی تربیتی چیزی است که بیش از مجموع اجزای تشکیل دهنده آن یعنی خود به عنوان شاخه ای مستقل در روانشناسی و تعلیم و تربیت مطرح است.
آقای محمودی و وضعیت روانشناسی تربیتی را در قرن بیستم و زمان حاضر مجسم می‌کند و گفته های آقای یثربی تصویر کننده وضعیت روانشناسی‌تربیتی در اوایل قرن هجدهم و پیش از آن است.
امروز به این پرسش که روانشناسی تربیتی چیست؟ پاسخ های احتمالا متفاوتی داده می‌شود به عنوان مثال اسپرینتال و اسپرینتال ۱۹۷۸ روانشناسی تربیتی را رودی می دانند که از به هم پیوستن رودخانه روانشناسی و رودخانه تعلیم و تربیت به وجود آمده است معنی این عبارت این است که روانشناسی تربیتی محتوای حوزه روانشناسی، به عنوان علم مطالعه رفتار و فرآیندهای شناختی را با محتوای حوزه تعلیم و تربیت به عنوان عامل اجتماعی کردن و آموزش دادن افراد جامعه را با هم ترکیب می کند.