دریافت پاورپوینت فصل هفتم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان وجودی) نوشته کارول شاو استاد – 28944

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل هفتم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان وجودی) نوشته کارول شاو استاد، شامل: موارد پاورپوینت,فصل هفتم,نظریه های روان درمانی و مشاوره,درمان وجودی,کارول شاو استاد,درمانگر های وجود گرا,رولو می,ویکتور فرانکل,اروین یالوم,مهرداد فیروزبخت,pptx می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل هفتم کتاب نظریه های روان درمانی و مشاوره (درمان وجودی) نوشته کارول شاو استاد ترجمه مهرداد فیروزبخت در قالب pptx و در حجم 28 اسلاید: 


بخشی از متن:  
بافت تاریخی:
درمان های وجودی و انسانگرا دردهه 1950وارد روان درمانی آمریکا شد و معمولا دریک گروه جای می گیرند چون ارزش های مشترکی دارند.

درمانگر های وجود گرا:
رولو می
ویکتور فرانکل
اروین یالوم
درباره ویکتور فرانکل:
ویکتور فرانکل : در وین به دنیا آمد و مشغول به تحصیل شد. مدتی در اردوگاه نازی زندانی بود و همه خانواده خود را آنجا از دست داد. مدرک پزشکی و دکترای فلسفه داشت. وی کتاب بسیار جالبی بنام انسان در جست و جوی معنی تالیف کرد که در سرتاسر دنیا بسیار پر طرفدار شد. وی همواره معتقد بود که هرچیزی که از انسان بگیرند بازهم آزاد است و حق انتخاب دارد. در واقع نظریه فرانکل بیانگر زندگی وی می باشد چون که با وجود زندگی پر از مصیبت باز هم با آزادی و انتخاب درست به زندگی خویش ادامه داد.( 1905- 1997)
توجه:
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:
برای دریافت فصل های دیگر کتاب روی لینک زیر کلیک کنید: