دریافت پاورپوینت فصل 8 هشتم كتاب بهداشت روانی نوشته جفري نويد، اسپنسر راتوس، ترجمه يحيی سيدمحمدی – 28620

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل 8 هشتم كتاب بهداشت روانی نوشته جفري نويد، اسپنسر راتوس، ترجمه يحيی سيدمحمدی، شامل: موارد پاورپوینت فصل 8 هشتم كتاب بهداشت روانی (اختلال های روانی),خلاصه کتاب بهداشت روانی یحیی سید محمدی,پاورپوینت فصل هشتم بهداشت روانی یحیی سید محمدی,پاورپوینت كتاب بهداشت روانی نوشته جفري نويد اسپنسر راتوس می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل 8 هشتم كتاب بهداشت روانی (اختلال های روانی) نوشته جفري نويد، اسپنسر راتوس، ترجمه يحيی سيدمحمدی در قالب pptx و در حجم 80 اسلاید:

بخشی از متن:
اختلال های روانی

اختلال های روانشناختی که متخصصان پزشکی آن ها را اختلال های روانی یا بیماری روانی می نامند، شایع تر از آن هستند که افراد تصور می کنند. این احتمال وجود دارد که کسی که به شما نزدیک است در یک زمانی به اختلال های روان شناختی قابل تشخیص مبتلا شود یا خود شما به ان مبتلا شوید. اختلال های روانشناختی منبع اصلی رنج کشیدن شخصی و فشار اقتصادی عمده ای بر دوش جامعه در کل است.

اختلال های روان شناختی چیستند؟

اختلال های روانی، رفتار ها یا فرایند های ذهنی هستند که با انواع مختلف ناراحتی یا عملکرد معیوب ارتباط دارند.
اضطراب در صورتی که با موقعیت مناسب نباشد ممکن است از یک اختلال خبر دهد. مضطرب بودن هنگام وارد شدن به یک آسانسور یا نگاه کردن از طبقه چهارم نا مناسب است. شدت این مشکل ممکن است از یک اختلال نیز حکایت داشته باشد.