دریافت تحقیق در مورد اخته کردن گوساله نر – 28384

عناوین کلیدی فایل تحقیق در مورد اخته کردن گوساله نر، شامل: موارد تحقیق در مورد اخته کردن گوساله نر,اخته کردن گوساله نر,دانلود تحقیق در مورد اخته کردن گوساله نر,اخته,کردن,گوساله,تحقیق,مورد,اخته,کردن,گوساله, می باشد:

توضیحات:

نوع فایل : word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 4 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :

‏‏پیشگفتار
‏این یک حقیقت مسلم است که دور نگه داشتن گوساله های جوان برای یک شروع خوب دارای مزایایی بعدی می باشد ، این حالت فراهم آوردن هر موقعیتی ب‏رای گوساله در هشت هفته اول زندگیش بوسیله سازگاری با رویه های مدیریت صوتی و ارائه جای اسکان مناسب است . در هر حال تلاش برای یافتن آب دزدک با بطری د رخیلی از واحدها عادت شده است ،‏‌‏هنگامی که اجرای معیارهای پیشگیرانه باید دستور روز باشد . امهال گلو و مسائل تنفسی از متداول ترین موارد مسأله سلامتی در طول چند ماه اولیه زندگی ‏گوساله می باشند . برای مثال تا اندازه 20 ‏٪‏ همه گوساله ها با پاک کردن در چند روز اولیه زندگی شان تحت تأثیر قرار می گیرند و برآورد می شود که مشکل هزینه ای به اندازه 30 پوند در هر 100 دام گاو و بیش از 70 میلیون پوند برای صنعت .
‏اینها ت‏رتیب کمبودهایی هستند که شما نمی توانید از عهده آنها برآیید و نه تنها آنها کنترل شیر و مزایای ‏ماهانه را خراب می کنند بلکه نیز از حیث اعتقادی کاربردهای رفاهی غیر قابل محاسبه ای وجود دارد .اطلاعات این کتابچه که شرکت مشاوره ای تحقیقاتی لبنیات و سرویس ملی اطلاعاتی بیماری حیوانات با حمایت مالی MDC‏‌‏ گرد آوری شده است ، برای کمک به شما و دامدار شما طراحی شده است . تا به مهارتهای تکنیکهایی که این نقایص 1 کاهش دهند سرعت ببخشند. این همچنین به شما آ‏خرین اطلاعات قانون رفاه اتحادیه اروپا را که در ژانویه سال ‏1998 معرفی شده است .
‏دامدار ‏–‏ کلید موفقیت
‏پرورش گاو مهمترین وظیفه واحد لبنیات است و کلید موفقیت آن در دست دامدار شماست . پرورش گاو به عنوان کار ثانویه و یکی از کارهای ‏که می تواند بنی و گردن مناسب شود زمانی که د رحقیقت به میزان مهارت و فداکاری نیاز دارد تلقی شود لذا اطمینان پیدا کنید که شخصی که گوساله ها را می پروراند این اهمیت را در مورد بقیه درک می کند . بطورایدآل همان شخص باید مسئول واحد گوساله بطور روزانه یا شبانه باشد . اغلب