دریافت پاورپوینت محافظت از پی، منشاء، پیشرفت و توسعه آن – 28278

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت محافظت از پی، منشاء، پیشرفت و توسعه آن، شامل: موارد پاورپوینت, محافظت, از ,پی, منشاء, پیشرفت, و ,توسعه, آن, می باشد:

توضیحات:

نوع فایل power point

قابل ویرایش 26 اسلاید

قسمتی از اسلایدها:
در سال های اخیر، محافظت از پی به شکل فزاینده ای، تبدیل به یک تکنیک طراحی کاربردی در سازه ساختمان ها و پل زلزله قرار دارند، گشته است. انواع گوناگونی از سازه ها با استفاده از این شیوه ساخته شده اند و بسیاری دیگر نیز در فاز طراحی قرار داشته و یا در حال ساخت هستند. اغلب ساختمان های تکمیل شده و آنهایی که در حال ساخت هستند، به شکلی از اسباب حفاظتی لاستیکی در سیستم های خود بهره می برند.

تفکر نهفته در پی مفهوم محافظت از پی، بسیار ساده است. دو دسته سیستم حفاظتی وجود دارند. سیستمی که در سال های اخیر به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است دارای این مشخصه است که در آن از اسباب الاستومری استفاده شده است، الاستومری که از لاستیک طبیعی و یا نیوپرن ساخته شده است. در این شیوه، ساختمان و یا سازه از مولفه های افقی زمین لرزه با استفاده از یک لایه واسط، که دارای سختی افقی پایینی است و در بین سازه و پی قرار دارد، جدا می گردد. این لایه برای سازه یک بسامد بنیادی ایجاد می کند که از بسامد پی پایین تر است و همچنین به مراتب از بسامد حاکم بر حرکت زمین نیز کمتر است.

فهرست مطالب و اسلایدها

تحقیقات در EERC

آزمایش های صورت گرفته بر روی اسباب آلات مورد استفاده در ساختمان نمایشگاه مالزی.

کاربرد های این شیوه در ایالات متحده

مرکز حقوقی و قضایی انجمن های فوتهیل

ساختمان کنترل و فرماندهی اداره آتش نشانی

بیمارستان آموزشی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

کاربردهای هسته ای

سیستم محفاظت از پی در ژاپن

شرکت برق قدرت توهوکو، ژاپن

خلاصه