دریافت پاورپوینت درباره تحلیل سیستم اداره پست رسم نمودارها و DFD – 28237

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت درباره تحلیل سیستم اداره پست رسم نمودارها و DFD، شامل: موارد پاورپوینت, درباره, تحلیل, سیستم, اداره, پست ,رسم, نمودارها, و, DFD, می باشد:

توضیحات:

فرمت فايل: .ppt (قابل ويرايش )

تعداد اسلاید : 17 اسلاید

معرفي شركت پست جمهوري اسلامي ايران

پست از مردمي ترين و قديمي ترين سازمانهاي خدماتي است كه وظيفه آن برقراري ارتباط است. ارتباط مردم با مردم ، مردم با دولت و بر عكس ، سازمانها با سازمانها و سرانجام ارتباط مردم و سازمانهاي رسمي و غير رسمي خارج از كشور در اين زنجيره قرار دارند.

تاريخچه پست

دوران تاريخي پست در ايران

– دوره اول ( اين دوره شامل استفاده از ابتدايي ترين وسايل در زمينه پست بوده است )

– دوره دوم (در دوره دوم به يكباره تغيراتي در پست حادث شد

– دوره سوم (اين دوره را مي توان دوراني سرنوشت ساز همراه با تحولي عظيم در

صنعت پست ايران به شمار آورد. )

طريقه جمع آوري اطلاعات

1- پرسيدن الف) پرسشنامه ب) مصاحبه

2- مشاهده الف) از طريق حضور فيزيكي و نزديك (حضوري)

3- الگوسازي الف) استفاده از چارت سازماني نحوه كار اداره پست

امكان سنجي تكنيكي

: با توجه به نحوه پياده سازي سيستم قبل و قديمي و با توجه به مشورت ها و صحبت هاي مديريت اداره كل پست مركزي و ارائه سيستم پيشنهادي موافقت و با توجه به بودجه اداره كل كه در اختيار سازمانها قرار مي دهد قابل پياده سازي با هزينه هاي برآورد شده مي باشد. چون پست به صورت شركتي اداره مي شود، اگر در آمد بر هزينه ها منفي باشد اين سيستم را پياده سازي نمي كنند و سعي مي كنند قراردادهاي بخش ويژه زيان ده نباشد بلكه سود آور باشد.

امكان سنجي عملي:

الف) پذيرش در سازمان: با توجه به نحوه استفاده كاركنان از اين سيستم پيشنهادي و با توجه به جلسات آموزشي خود اداره پست اين سيستم قابل پياده سازي مي باشد.

ب) كارايي تكنيكي: با توجه به جلسات حضوري با مديريت اداره پست مركزي و رئيس هيات مديره و مدير عامل اين سيستم بيش از 68 در صد از نيازهاي بخش حسابداري را جوابگو مي باشد.