دریافت پاورپوینت تحلیل منظر شهری – 24190

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت تحلیل منظر شهری، شامل: موارد دانلود پاورپوینت تحلیل منظر شهری,تحلیل منظر شهری,پاورپوینت شهرسازی,پاورپوینت سیمای شهری,پاورپوینت تحلیل منظر شهری,تناسبات بصری,منظر شهری,پاورپوینت تحلیل و بررسی منظر شهری,پاورپوینت بررسی منظر شهری می باشد:

توضیحات:

توضیحات:
فایل پاورپوینت تحلیل منظر شهری،در حجم 28اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
بيش از يك دهه است كه عبارت منظر شهري در محافل علمي و حرفه اي ايران مورد استفاده قرارميگيرد. در اين مدت همايشها و سخنرانيهاي زيادي در گوشه و كنار كشور با عناوين مشابه برگزار شده است. سيماي شهري، سيما و منظر، چشم اندازهاي شهري، سيما و طراحي شهري، طراحي سيما و منظر از جمله واژه هايي است كه براي بيان آنچه كه مديران و متخصصان با وجدان و تجربه خود درك كرده اند به كار گرفته ميشود.
رواج مفهوم منظر شهري در محافل علمي، حرفه اي و تصميم گيري به عنوان يكي از نيازهاي ارتقاي كيفيت شهرهاي امروز، قبل از آن كه به دقت تعريف شده باشد، نشان از ضرورت آن دارد. وجدان عمومي نيازي را يافته كه شهر از آن بي نصيب است. منظر شهري، بعد جديدي از هويت سيال شهراست
كه مستقيماً با ادراك شهروندان ازشهر رابطه دارد. در حقيقت، آنچه از شهر توسط شهروندان فهميده ميشود، منظر شهري است.
منظر شهر، مهمترين حامل هويت شهر است زيرا مفاهيمي را باز توليد ميكند كه برآمده از توده، فضا و عناصر گوناگون شهري است كه در طول تاريخ و در تعامل انسان ها با محيط و با يكديگرپديد آمده اند.

فهرست مطالب:
مقدمه
منظر شهری چیست؟
دیدهای متوالی در منظر شهری
حرکت و دیدهای متوالی در شهر
توالی فضایی
اصل مقیاس و تناسب
تناسبات بصری
اصل محصور کردن فضا
تفاوت منظر شهری با سیمای شهری
مقایسه منظر شهری با سیمای شهری
مبلمان در منظر شهری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 28 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD معماری رنسانس(7صفحه)