دریافت پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز – 24180

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز، شامل: موارد پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز,مطالعه مجتمع بین الحرمین,پاورپوینت معماری,دانلودبررسی مجتمع بین الحرمین شیراز,حرم شاهچراغ,طرح مطالعاتی مجتمع بین الحرمین شیراز,مجتمع بین الحرمین,پاورپوینت مجتمع بین الحرمین,مطالعه روند ساخت مجتمع بین الحرمین می باشد:

توضیحات:

توضیحات:

فایل پاورپوینت مجتمع بین الحرمین شیراز (پروژه طرح2)،در حجم 33 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

در این فایل به بررسی مجتمع بین الحرمین واقع شده در شیراز پرداخته شده است.
بافت قدیم شیراز تا دهه ی ۴۰ تقریبا به عنوان مرکز شهر شیراز بوده و خانه های فرسوده بسیاری در این منطقه می باشد. به مرور زمان و گسترش زندگی شهر نشینی دیگر جایی برای زندگی آسوده در این منطقه نمانده است. به چه دلیل؟! چون که کوچه ها انقدر تنگ بود و است که عبور وسایل نقلیه از ان به سختی امکان پذیر می باشند و در مواردی نیز نبود خانه های با مقاومت در این مناطق هر لحظه امکان حوادثی تلخ وجود دارد.
به همین دلایل و … مسئولین وقت شیراز در دهه ۷۰ به منظور رفع محرومیت در این منطقه و زیبایی بخشیدن به چهره اطراف حرمین اقدام به خرید خانه ها در مسیر حرمین به وسعت ۸ هکتار کرده و با تخریب آنها فضای باز و وسیعی را بین حرمین استانه (ع) و شاهچراغ (ع) به وجود اوردند.
اما پس از گذشت سالها و بلاتکلیف ماندن زمین ها در این محدوده که مقداری از ان نیز خاکبرداری شده بود و با فشارهایی که روزنامه ها و … در مورد بی برنامگی شهرداری گذاشته بودند مسئولین را بر ان داشت تا سریعا به فکر بین الحرمین باشند پس از گذشت مدتی شهرداری تصمیم گرفت برای بهتر طراحی و اجرایی شدن این مسیر از پتانسیل بخش خصوصی استفاده کند.

فهرست مطالب :
معرفی مجموعه بین الحرمین شیراز
ویژگی های پروژه بین الحرمین
محدوده بافت تاریخی اطراف حرم شاهچراغ
روند تصویری ساخت
نظرات مردم و مسئولین در رابطه با مجموعه
پروژه بین الحرمین زون1و2و3
روند ساخت زون ها
تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در33اسلاید قابل ویرایش و عمدتا تصویری تهیه شده است.