دریافت پاورپوینت پرورش قرقاول (47 اسلاید) – 31546

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت پرورش قرقاول (47 اسلاید)، شامل: موارد پاورپوینت پرورش قرقاول,دانلود پاورپوینت پرورش قرقاول,پاورپوینت قرقاول,قرقاول,نژادهای قرقاول,اهداف پرورش قرقاول,نحوه شروع به کار پرورش قرقاول,انواع سیستم و روش‌های پرورش قرقاول,سیستم پرورش در قفس,سیستم پرورش در بستر,سیستم فضای باز,مدیریت پر,,, می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت پرورش قرقاول  


بخشی از متن: 
قرقاول پرنده ای زیبا و دلنشین است که دم بلند و راه رفتن خرامان و باشکوهش آن را از سایر گونه های ماکیان متمایز می سازد. این پرنده یکی از عجیب ترین پرندگان جهان است. در دو یا سه هفته اول زندگی یک جفت پنجه روی هر بال این پرنده وجود دارد. قرقاول ها روی درختان زندگی می کنند و انواع بالغ از برگ های درختان، حشرات، تمشک، دانه ها و میوه های جنگلی تغذیه می کنند.
قرقاول ها قادر به پرواز های کوتاه می باشند و اکثر اوقات بر روی زمین راه می روند و فقط در مواردی که احساس خطر نمایند آماده پرواز می شوند. آنها در ابتدای پرواز حالت عمودی به خود می گیرند و این پرواز اولیه آنها با صدای زیادی همراه است پس از اوج گیری، خود را در حالت افقی نگه می دارند. پرواز آنها اکثرا در ارتفاع های کم صورت می گیرد.


» فهرست مطالب:

مقدمه
قرقاول
نژادهای قرقاول
اهداف پرورش قرقاول
نحوه شروع به کار پرورش قرقاول
انواع سیستم و روش‌های پرورش قرقاول
سیستم پرورش در قفس
سیستم پرورش در بستر
سیستم فضای باز
مدیریت پرورش قرقاول
تأمین دما
تأمین رطوبت
تراکم گله
آب‌خوری و دانخوری
نحوه تولیدمثل و تکثیر قرقاول‌ها
جفت‌گیری قرقاول
تخمگذاری قرقاول
جوجه‌کشی قرقاول
تغذیه قرقاول‌ها