دریافت پاورپوینت پرورش بلدرچین (63 اسلاید) – 31543

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت پرورش بلدرچین (63 اسلاید)، شامل: موارد پاورپوینت پرورش بلدرچین,دانلود پاورپوینت پرورش بلدرچین,پرورش بلدرچین,دانلود پاورپوینت بلدرچین,پاورپوینت بلدرچین,تاریخچه پرورش بلدرچین,پرورش بلدرچین در ایران,نژادهای بلدرچین,مزایای پرورش بلدرچین,شرایط دریافت مجوز پرورش بلدرچین می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت پرورش بلدرچین؛ 63 اسلاید و قابل ویرایش

بخشی از متن پاورپوینت:
بلدرچین پرنده ای با جثه ای کوچک است که قادر به پروازهای کوتاه و سریع است و مانند دیگر پرندگان از دانه و حشره و سایر موجودات ریز تغذیه می کند، گونه های ژاپنی و معمولی بلدرچین قادر به پرواز در مسافت های طولانی هستند. و برای نگهداری آنها نیاز به قفس یا فضایی سر بسته می باشد.
بلدرچین ها نسبت به سایر پرندگان از مقاومت بالایی در برابر بیماری ها، سرما و گرما برخوردارند و در عرض 6 هفته به یک پرنده بالغ تبدیل می شوند و میزان تخمگذاری این پرنده بیشتر از سایر پرندگان است بطوریکه میزان تخمگذاری آنها در سال به 260 عدد می رسد. هفته ای 4-5 بار تخمگذاری می کنند. سرعت رشد بالا و درصد تولید مثل بالای این پرنده، افراد زیادی را ترغیب به پرورش این پرنده کرده است. زیرا در پرورش بلدرچین دوره بازگشت سرمایه سریع و نرخ سود پرورش بلدرچین بسیار بالاست.

» فهرست مطالب:
مقدمه
تاریخچه پرورش بلدرچین
پرورش بلدرچین در ایران
نژادهای بلدرچین
مزایای پرورش بلدرچین
شرایط دریافت مجوز پرورش بلدرچین
مکان مناسب برای پرورش بلدرچین
تجهیزات مورد نیاز برای پرورش بلدرچین
سیستم تامین رطوبت
سیستم برق اضطراری
سیستم نور دهی
سیستم سرمایشی و گرمایشی
دانخوری و آبخوری
قفس بلدرچین
تغذیه و آب مناسب برای پرورش بلدرچین
تولید تخم بلدرچین
جوجه کشی بلدرچین
راهکارهایی برای افزایش تخم گذاری بلدرچین ها
مراقبت از بلدرچین در برابر بیماری ها
برداشت تخم بلدرچین و بازار فروش