دریافت پاورپوینت پرورش بوقلمون (40 اسلاید) – 31542

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت پرورش بوقلمون (40 اسلاید)، شامل: موارد پاورپوینت پرورش بوقلمون,دانلود پاورپوینت پرورش بوقلمون,پرورش بوقلمون,پاورپوینت بوقلمون,دانلود پاورپوینت بوقلمون,تاریخچه پیدایش بوقلمون,پرورش بوقلمون در ایران,قوانین و مقررات ایجاد مزرعه پرورش بوقلمون,بازاریابی و فروش محصولات بوقلمون می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت پرورش بوقلمون (40 اسلاید) 


بخشی از متن:

جهت پرورش بوقلمون در ایران، فضایی که باید در اختیار جوجه بوقلمون باشد بر اساس سن تعیین می‌گردد. به طور مثال در هفته اول به ازای هر متر مربع باید سی جوجه داشته باشید. در هفته های دوم تا چهارم نیز برای هر متر مربع باید بیست جوجه قرار دهید. پس از آن برای هفته های ۵ تا ۶ نیز هر متر مربع باید ده جوجه در اختیار بگیرد
پس از آن و با گذشت ۷ تا ۸ هفته از بیرون آمدن جوجه ها، در هر متر مربع باید هشت عدد جوجه داشته باشید. سپس در هفته های نهم تا دوازدهم به ازای هر متر ۵ جوجه و در نهایت در هفته ۱۳ تا ۲۰ هم باید ۲ تا ۳ عدد جوجه در هر متر مربع جای بگیرند.

وسایلی که برای پرورش و نگهداری جوجه بوقلمون بکار می‌رود تقریبا شبیه به آن چیزی است که در پرورش جوجه های مرغ بکار می‌رود. جلوگیری و پیشگیری از بیماری مستلزم رعایت اصول بهسازی و بهداشت است. از این رو باید لانه و همچنین وسایل را قبل از ورود و پایان هر دوره به خوبی شسته و ضد عفونی نمایید.


» فهرست مطالب:

مقدمه
تاریخچه پیدایش بوقلمون
پرورش بوقلمون در ایران
قوانین و مقررات ایجاد مزرعه پرورش بوقلمون
بازاریابی و فروش محصولات بوقلمون
بهترین نژاد بوقلمون برای پرورش
سالن پرورش بوقلمون
انبار ساخت و نگهداری دان بوقلمون
تاسیسات مورد نیاز پرورش بوقلمون صنعتی
سیستم گرمایش سالن پرورش بوقلمون
سیستم تهویه سالن پرورش بوقلمون
سیستم خنک کننده سالن پرورش بوقلمون
تجهیزات ساخت غذای بوقلمون
تجهیزات پرورش بوقلمون صنعتی
نیروی انسانی مورد نیاز برای پرورش بوقلمون صنعتی
جیره غذایی مورد نیاز برای تغذیه بوقلمون
دمای مناسب برای پرورش بوقلمون
تهویه و رطوبت در پرورش بوقلمون
غذای جوجه بوقلمون
شرایط نگهداری از جوجه بوقلمون