دریافت پاورپوینت فصل پازدهم 15 کتاب آسیب شناسی روانی جلد دوم نوشته رونالد جی کامر (درمان‌هایی برای اسکیزوفر – 29504

عناوین کلیدی فایل پاورپوینت فصل پازدهم 15 کتاب آسیب شناسی روانی جلد دوم نوشته رونالد جی کامر (درمان‌هایی برای اسکیزوفر، شامل: موارد کتاب آسیب شناسی روانی کامر, جلد دوم 2,رونالد جی کامر ,یحیی سید محمدی,پاورپوینت آسیب شناسی روانی,خلاصه آسیب شناسی روانی جی کامر,ppt آسیب شناسی روانی کامر,آسیب شناسی روانی دو,درمان‌هایی برای اسکیزوفرنی می باشد:

توضیحات:

پاورپوینت فصل پازدهم 15 کتاب آسیب شناسی روانی جلد دوم نوشته رونالد جی کامر (درمان‌هایی برای اسکیزوفرنی و اختلالات روانی شدید دیگر) ترجمه یحیی سید محمدی در قالب pptx و در حجم 20 اسلاید:

بخشی از متن:
در بیش از نیمی از قرن بیستم اکثر افرادی که مبتلا به اسکیزوفرنی تشخیص داده می شدند در بیمارستان روانی دولتی نهادینه می شدند. چون بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی به درمان های مرسوم جواب نمی‌دادند هدف اصلی این بیمارستانها مقید کردن آنها و دادن غذا سرپناه و پوشاک به آن ها بود. بیماران به ندرت درمانگران را می دیدند و عموماً نادیده گرفته می شدند بسیاری مورد بدرفتاری قرار می‌گرفتند.
هدف این بیمارستان های روانی جدید که معمولاً در مناطق پرتی قرار داشتند که زمین و کارگر در آنجا ارزان بودند این بود که بیماران در برابر استرس های زندگی روزمره محافظت شوند و محیط روانشناختی سالمی برای آنها تامین شود که درآن بتوانند از نزدیک با درمانگران کار کنند.
با این حال در نهایت نظام بیمارستان دولتی با مشکلات جدی روبرو شد بین سال ۱۸۴۵ و ۱۹۵۵ تقریبا ۳۰۰ بیمارستان دولتی در ایالات متحده گشایش یافتند و تعداد بیماران بستری در هر روز معین از دو هزار نفر در سال ۱۸۴۵ به تقریباً ۶۰۰ هزار نفر در سال ۱۹۵۵ افزایش یافت.

*توجه*
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب روی لینک زیر کلیک کنید

 برای دریافت دیکر فصل های کتاب روی لینک زیر کلیک کنید